Konferencja “Od startup’u do globalnego sukcesu – sztuka skalowania biznesu”

Konferencja “Od startup’u do globalnego sukcesu – sztuka skalowania biznesu”

Marszałek Województwa Lubelskiego zaprasza na konferencję Od startup’u do globalnego sukcesu – sztuka skalowania biznesu, która odbędzie 17 października br. w LCK w Lublinie

 

Konferencja inauguruje realizację projektu SCALE UP – Supporting concentration and robustness of SMEs within the reneward EU Industrial Policy (Wsparcie koncentracji i siły MŚP w ramach odnowionej polityki przemysłowej UE), wdrażanego w partnerstwie międzynarodowym, do którego Województwo Lubelskie dołączyło wspólnie z partnerami z 6 krajów Unii Europejskiej: Hiszpanii, Niemiec, Włoch, Grecji, Wielkiej Brytanii i Belgii.

Konferencja Od startup’u do globalnego sukcesu – sztuka skalowania biznesu jest pierwszym organizowanym przez Województwo Lubelskie spotkaniem, które w sposób kompleksowy podejmie tematykę związaną z umiędzynarodowieniem i skalowaniem  biznesu. Przedsiębiorcy, instytucje otoczenia biznesu, jednostki samorządu terytorialnego i inni zainteresowani uczestnicy spotkania w sposób kompleksowy uzyskają wiedzę w zakresie  finansowania, modeli wsparcia oraz współczesnych narzędzi do skalowania biznesu np. digital marketing czy e-commerce.

Blue Ocean Strategy, jedna z najnowszych koncepcji biznesowych na świecie, opiera się na stwierdzeniu: „Nie walcz z konkurencją – spraw, aby stała się nieistotna!”.

Dowiedz się, jak konkurencję przekuć w konkurencyjność! Nie zwlekaj! Zapisz się już teraz! Liczba miejsc jest ograniczona.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

W przypadku pytań osobami do kontaktu są:

Agata Nowak – Godziszewska, tel. 81 537 16 18, agata.nowak@lubelskie.pl,

Urszula Nieściur, tel. 81 537 16 18, urszula.niesciur@lubelskie.pl.

http://invest.lubelskie.pl/pl/aktualnosc/konferencja-od-startupu-do-globalnego-sukcesu-sztuka-skalowania-biznesu