Trzecia edycja ”Dni Otwartych Funduszy Europejskich”

dni_otwarte_rpo

 

W imieniu Ministerstwa Rozwoju serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji „Dni Otwartych Funduszy Europejskich”. Akcja promocyjna odbędzie się w terminie 12-15 maja i będzie elementem europejskiego tygodnia pod hasłem „Europe Day” przygotowywanym przez część państw członkowskich Unii Europejskiej.

Cel
Zaprezentowanie efektów realizacji projektów unijnych i zmian, jakie zaszły w Polsce i w województwie lubelskim, dzięki Funduszom Europejskim w ciągu ostatnich lat.

Korzyści
Beneficjentom, którzy postanowią aktywnie włączyć się w organizację „Dni Otwartych”, Departament Zarządzania RPO Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie oprócz plakatów promujących imprezę planuje przekazać także bezpłatnie część materiałów. Będą to: dedykowane wydarzeniu koszulki z logo akcji, długopisy, notesy, balony reklamowe, odblaski oraz inne materiały informacyjno-promocyjne.

Pokaż swój projekt, a my go wypromujemy
Ponadto Beneficjentom, którzy zdecydują się „otworzyć” swój projekt i w sposób interesujący oraz niestandardowy zaprezentować mieszkańcom województwa, DZ RPO zapewni nie tylko bezpłatne stoisko podczas eventu na Placu Zamkowym w Lublinie, ale także przygotuje bezpłatną audycję radiową poświęconą zrealizowanej inwestycji. Materiał będzie wielokrotnie wyemitowany w lokalnych rozgłośniach.

Do kiedy się zgłosić?
Na kolejne deklaracje i pomysły udziału w III edycji „Dni Otwartych” czekamy do 12 lutego.

Kontakt
Propozycje prześlij do Marty Jankowskiej, e-mail; marta.jankowska@lubelskie.pl oraz
Remigiusza Małeckiego, e-mail: remigiusz.malecki@lubelskie.pl.
Telefon do kontaktu: (81) 44-16-771.

Źródło: www.rpo.lubelskie.pl