II PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SLALOMIE NARCIARSKIM – 12 STYCZNIA

II PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SLALOMIE NARCIARSKIM – 12 STYCZNIA

II Zawody Otwarte o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego w slalomie narciarskim to impreza sportowa z duchem zdrowej rywalizacji. 12.01.2020r o godz.: 12:00 na stoku narciarskim Narciarski Raj u Rzetelskiego otwieramy ferie zimowe dla naszego województwa.
Każdy chętny, który ukończył 6 lat a nie ukończył 19 może się zapisać i wziąć udział w zmaganiach o nagrody rzeczowe, z których główną jest Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego.
Program zawodów:
10:30 – 11:45 – start rejestracji i potwierdzeń uczestnictwa. Wszyscy, którzy zapisali się przez formularz rejestracyjny będą mogli dostarczyć swoje podpisane arkusze zgłoszeniowe. Należy je zanieść do białego namiotu z logo Urzędu Marszałkowskiego. Tam otrzymają numery startowe i będą mogli wziąć udział w zawodach. Jeżeli będą jeszcze miejsca to spóźnialscy będą mogli się zapisać.
12:00 -12.40 – początek zawodów sportowych, pierwszy zjazd slalomem. Zawodnicy mają udać się na górę w wyznaczone miejsce gdzie kolejno będą „wypuszczani” na dół.
12:45 – 13:00 – przerwa miedzy zjazdami
13:00 – rozpocznie się drugi zjazd pomiarowy. Maksymalnie do godziny 13:00 zawodnicy mają udać się na góry, do miejsca, w którym rozpoczęli swój pierwszy zjazd.
14:45 – zakończenie zawodów, wyłonienie zwycięzców. Swoja kategorię wg wieku i płci zwycięża osoba, która osiągnęła najlepszy czas zjazdu odcinka slalomu. Każdy zawodnik ma możliwość zjechać dwukrotnie a do wyników pobierany jest lepszy czas, w którym przejechał dystans konkursowy.
15:00 – 15:30 – ogłoszenie wyników, dekoracja zwycięzców, wręczenie nagród pocieszenia. Dla uczestników przewidzieliśmy podział na kategorię dla dziewczynek i chłopców w poszczególnych grupach wiekowych: 6-9 lat, 10-14 lat oraz 15-18 lat. Każda z kategorii wyłoni trzech zwycięzców na podium. Miejsca pierwsze, oprócz nagród rzeczowych otrzymają puchar z rak Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego. Zawodnicy, którzy nie znajdą miejsc na podium otrzymają nagrody pocieszenia, którymi są Power banki. Wszyscy uczestnicy zostaną uhonorowani okolicznościowymi medalami!
Zachęcamy do uczestnictwa dzieci i młodzież a rodziców do wspólnej zabawy i dopingowania.

Do zobaczenia na stoku! Śnieg gwarantowany!
Zapisy przez formularz na stronie https://parasolwschod.pl/zawody-otwarte-o-puchar-marszalka-wojewodztwa-lubelskiego-w-slalomie-narciarskim/