Zaproszenie na II Kongres Sołtysów do Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie

Zaproszenie na II Kongres Sołtysów do Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie

naglowek_ksow

W dniu 28 listopada 2015 roku Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Lubelskiego organizuje „ II Kongres Sołtysów”, który odbędzie się na terenie Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie.

Podczas kongresu przeprowadzona zostanie konferencja na temat roli sołectw we wdrażaniu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020. Zaproszeni goście oraz osoby zwiedzające skansen będą mogli uczestniczyć w degustacji produktów regionalnych i tradycyjnych na specjalnie przygotowanym stoisku promocyjnym. W trakcie trwania kongresu przeprowadzone zostaną dwa konkursy kulinarne z nagrodami w kategoriach przekąski podawane na zimno oraz ciasta i desery. Emocji oraz dobrego humoru dostarczą uczestnikom występy artystyczne.
 
W związku z powyższym zwracam się z prośbą o przesłanie listy sołtysów, którzy wezmą udział w powyższym spotkaniu oraz wyznaczenie dwóch sołtysów, którzy wezmą udział w konkursach kulinarnych i zaprezentują podczas „II Kongresu Sołtysów” gotową potrawę.
 
Karty zgłoszeniowe potwierdzające przyjazd sołtysów wraz ze zgłoszeniami na konkurs kulinarny na najlepszą potrawę regionalną przygotowaną przez sołtysa proszę przesyłać drogą elektroniczną do dnia 26 listopada 2015 r. do godziny 10.00 na adres e-mail: katarzyna.frankiewicz@lubelskie.pl.
 
W związku z ograniczoną ilością miejsc w Muzeum Wsi Lubelskiej o uczestnictwie w kongresie decyduje kolejność nadsyłanych potwierdzeń.
 
Rozpoczęcie kongresu 28.11.2015 r. o godzinie 11:00.