Szkolenie ”Wiatr i Woda Pierwsze Spotkanie – 2015”

Szkolenie „Wiatr i Woda Pierwsze Spotkanie – 2015” dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP Powiatu Janowskiego.


Na Przystani Klubu Żeglarskiego „ZEFIR” nad Zalewem Janowskim trwa szkolenie – Kurs żeglarski wstępny „Wiatr i woda – pierwsze spotkanie – 2015” dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP Powiatu Janowskiego.

W zajęciach uczestniczyli już młodzi strażacy z OSP Stojeszyn Pierwszy i OSP Potok Wielki. W czasie wakacji na Przystani będą prowadzone treningi doskonalące a później III Powiatowe Zawody w Sportach Wodnych dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP.
Całość jest projektem KŻ „ZEFIR” pod nazwą „Szkolenie Wodne oraz III Powiatowe Zawody w Sportach Wodnych dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP”.

W realizacji projektu współpracują także: Grupa Nieformalna „Młodzi Żeglarze i Strażacy”, Lokalna Grupa Działania „Leśny Krąg” w Janowie Lubelskim, Ochotnicza Straż Pożarna w Janowie Lubelskim, Ochotnicze Straże Pożarne z Gmin Powiatu Janowskiego, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Janowie Lubelskim i Akademia Języka Angielskiego w Janowie Lubelskim.

Teraz popatrzmy na foto ze szkolenia wodnego Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Potok Wielki.

Janów Lubelski, 16.07.2015 r.

Antoni Sydor
Komandor Klubu Żeglarskiego „ZEFIR”
w Janowie Lubelskim

 

 

GALERIA

 

 

 

 

                                                                                                                                            herb_300LGD_okrag__e_logoRETINA

Projekt dofinansowany przez Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim  oraz Lokalną Grupę Działania „Leśny Krąg” w ramach Konkursu Grantowego 2015.