Lubelskie w obiektywie po raz siódmy!

 

To już siódma edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie”. W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści zajmujący się fotografią artystyczną, reportażową i dokumentacyjną, jak i osoby fotografujące amatorsko. Zdjęcia można wysyłać do końca października.

Zachęcamy do pokazania regionu lubelskiego w trzech kategoriach konkursowych: fotografii artystycznej, reportażowej i dokumentacyjnej. W dotychczasowych sześciu edycjach konkursu wzięło udział ponad 350 autorów z całego kraju, którzy nadesłali około 1800 fotografii. Najciekawsze pokazywaliśmy na pokonkursowych wystawach oraz w różnych publikacjach promujących Region Lubelski.

W tym roku termin nadsyłania prac mija 31 października. Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia znajdą się w katalogu, wydanym w formie kalendarza Regionu Lubelskiego na 2018 rok, będą tez eksponowane na pokonkursowej wystawie. Nagrodami w konkursie, w każdej z trzech kategorii, są karty zakupowe o wartości 750, 650 oraz 550 zł oraz zestawy wydawnictw regionu. Prace oceni jury złożone z fotografików reprezentujących stowarzyszenia i związki twórcze oraz ze specjalistów promocji urzędu marszałkowskiego.

Konkurs, organizowany przez Departament Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, współfinansowany jest w ramach projektu „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020.

do-pobraniaDO POBRANIA

Karta zgloszenia i oświadczenie VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTO Lubelskie. Smakuj życie
Regulamin VII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTO Lubelskie. Smakuj życie!
 
www.lubelskie.pl/aktualnosci-promocja-i-turystyka/lubelskie-w-obiektywie-po-raz-siodmy