KONKURS GRANTOWY w ramach projektu “Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 5”

KONKURS GRANTOWY w ramach projektu “Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 5”

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej i Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych ogłaszają KONKURS GRANTOWY w ramach projektu “Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 5”

TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: od 5 lipca do 25 lipca 2021 r., do godziny 23:59.

W ramach konkursu wspierane będą projekty obejmujące działania w dowolnej ze sfer pożytku publicznego oraz na rozwój młodych organizacji pozarządowych.

O dotacje w łącznej kwocie 322.200 zł mogą ubiegać się organizacje i grupy nieformalne mające siedzibę na terenie zachodniej części woj. lubelskiego (dokładny obszar w regulaminie konkursowym) : . Maksymalna kwota dofinansowania pojedyńczego projektu może wynieść 6.000 zł.

Program adresowany jest do:
– młodych organizacji pozarządowych,
– grup nieformalnych i samopomocowych.

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW: wnioski można składać od 25 lipca 2021r. WYŁĄCZNIE ZA POMOCĄ GENERATORA WNIOSKÓW, który dostępny jest na www.lubelskielokalnie.lbl.pl (duży czerwony przycisk “ZŁÓŻ WNIOSEK“)

KONSULTACJE WNIOSKÓW: przed ostatecznym złożeniem wniosku zachęcamy wcześniej go skonsultować i uzyskać porady. Konsultacje będą trwały w okresie naboru wniosków i będa prowadzone przez ANIMATORÓW.

Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z REGULAMINEM KONKURSOWYM

Budżet znajądą państwo we wniosku można jednak pobrać go TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia z zakresu przygotowania wniosku: TERMINARZ SZKOLEŃ

„Sfinansowano  przez  Narodowy  Instytut Wolności  ze  środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich  NOWEFIO na lata 2021-2030.”