Konferencja “MŁODZIEŻOWE INSPIRACJE” – zaproszenie

W imieniu Fundacji Fundusz Lokalny SMK oraz partnerów: Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży, Gminy Jabłonna, Fundacji Nowy Staw, Regionalnego Centrum Wolontariatu w Lublinie oraz Centrum Spotkania Kultur serdecznie zapraszamy na Lubelską Regionalną Konferencję Programu “Równać Szanse” MŁODZIEŻOWE INSPIRACJE, która odbędzie się  14 czerwca 2018 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

 

Pracujesz z młodzieżą? Mieszkasz na wsi lub w małym mieście? Masz pomysł jak sprawić, by młodzież z twojej miejscowości miała lepszy start w dorosłe życie? Brakuje ci umiejętności, by go zrealizować? A może szukasz środków na projekty realizowane przez młodzież? Jeżeli na co najmniej jedno z tym pytań odpowiadasz “tak”, program “Równać Szanse” jest dla ciebie!

Jesienią rozpocznie się Regionalny Konkurs Grantowy Równać Szanse 2018. Będzie można zawalczyć o dotację do 8 500 zł na działania z młodzieżą. Już dziś trzeba się do tego przygotować.

Zapraszamy po inspirację i dobre praktyki na Konferencję “Równać Szanse”!

Na konferencję MŁODZIEŻOWE INSPIRACJE zapraszamy wszystkich tych, którzy mieszkają w małych miejscowościach i chcą działać z młodymi ludźmi. Konferencja jest organizowana z myślą o bibliotekach, ośrodkach kultury i organizacjach pozarządowych, a także grupach nieformalnych, które mają pomysły na projekty młodzieżowe, ale brakuje im środków lub umiejętności, by je realizować, oraz o tych, którzy chcieliby działać, ale szukają inspiracji.

Patronat honorowy nad konferencją objął Marszałek Województwa Lubelskiego.

 

Rejestracja na konferencję poprzez formularz: http://bit.ly/rejestracja_mlodziezowe_inspiracje
Kontakt pod numerem telefonu: 602 780 301, 531 586 222
lub adresem e-mail: rownacszanselublin@gmail.comfundacjasmk@gmail.com

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w konferencji jest bezpłatny.