Konferencja w ramach Projektu Lokalne Centra Obsługi Inwestorów – Eastern Europen Gateway

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Konferencja w ramach Projektu Lokalne Centra Obsługi Inwestorów – Eastern Europen Gateway.


Konfencja_LCOI_1.jpg

28 października 2010r.  w Centrum Szkoleniowo – Wypoczynkowym  „DUO” odbyła się Konferencja
w ramach  projektu Lokalne Centra Obsługi  Inwestorów – Eastern Europen Gateway, realizowanego na obszarze pięciu województw Polski Wschodniej.

Konfencja_LCOI_2.jpg

Na konferencji wystąpili  Zdzisław Wojtasik – koordynator ds. rozwoju i PR oraz  Krzysztof  Raducki  – koordynator ds.  IT, którzy  przedstawili idę  projektu.  Lokalne Centra Obsługi Inwestora  jest to zintegrowanym system serwisu oraz prezentacji walorów gospodarczo – turystycznych Polski Wschodniej na globalnym rynku inwestorów.  Zdzisław Wojtasik wspominał o korzyściach dla przedsiębiorców i samorządów,  jakie niesie realizacja idei Lokalnych Center Obsługi Inwestorów. Krzysztof Raducki omówił sposób działania głównego produktu,  jakim jest Vortal LCOI. W niedługim czasie po osiągnięciu pełnej funkcjonalności przez Vortal  będzie on ważnym narzędziem wspomagającym kojarzenie inwestorów z ofertami pojawiającymi się na terenie Polski Wschodniej.

Konfencja_LCOI_3.jpg

Burmistrz Janowa Lubelskiego Krzysztof Kołtyś przedstawił prezentację pt. Proinwestycyjny Janów Lubelski , która ukazywała Gminę jako przodującą w pozyskiwaniu środków z UE na tle kraju. Zaprezentował również realizowane inwestycje oraz opowiedział o największym jak dotychczas planowanym przedsięwzięciu w Janowie Lubelskim, jakim jest „Zoom Natury”.
Zarówno LCOI jak i „Zoom Natury” są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Konfencja_LCOI_4.jpg