Konferencja podsumowująca projekt „Akademia liderów lokalnych w Gminie Janów Lubelski”

Konferencja podsumowująca projekt „Akademia liderów lokalnych w Gminie Janów Lubelski”


    27 października 2011r. odbyło się uroczyste zakończenie projektu „Akademia liderów lokalnych w Gminie Janów Lubelski”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

liderki_podsumowanie_1.jpg

Uczestniczka projektu przedstawia działania projeku

    Konferencję pod pn.”Rola lidera w społeczeństwie lokalnym”  poprowadziła Prezes Stowarzyszenia Janina Skubik oraz koordynator projektu Agata Spóz.

    Przedstawiono i omówiono wszystkie zrealizowane w projekcie działania takie jak szkolenia i wyjazd studyjny do „Wioski Rumianku” w Hołownie.

    Uczestnicy projektu zaprezentowali wypracowane podczas wyjazdu projekty wiosek tematycznych: Zofianka Górna „ Kraina Runa leśnego”, Biała „Wioska tradycji strażackich”, Łążek Ordynacki „ Kraina Garnków i miodu”, Momoty „Kraina historii i folkloru” oraz swoje hasło „Jedność naszym kapitałem” jak również logo i herb Akademii liderów lokalnych.

liderki_podsumowanie_2.jpg

Logo i herb oraz hasło: „Jedność naszym kapitałem”, przedstawia uczestnik projektu

    Żywa dyskusja na temat ruchu liderskiego na Ziemi Janowskiej, która rozgorzała wśród przybyłych gości świadczy o słuszności realizacji projektu.

    Już teraz uczestnicy akademii liderów lokalnych wiedzą, że koniec projektu nie oznacza dla nich końca spotkań i pracy nad przyszłością „małej ojczyzny” jaką jest Gmina Janów Lubelski.

liderki_podsumowanie_3.jpg

Wspólny występ liderów Gminy Janów Lubelski

godlo_m.jpg

Godło liderów

logo_liderow_m.jpg

Logo liderów janowskich